Gliwicka kwiaciarnia – O nas 

Nasza Gliwicka Kwiaciarnia została założona w 1998 roku w urokliwej i zabytkowej części miasta. Jesteśmy częścią Galerii Pokusa, która oprócz świadczenia doskonałych usług florystycznych, zajmuje się sprzedażą antyków oraz upominków. W naszej kwiaciarni zatrudniona jest piątka doświadczonych florystów, którzy stale doskonalą swoje rzemiosło. Ich praca jest bowiem ich pasją. Dzięki temu możemy proponować klientom usługi najwyższej jakości, ściśle spełniające ich oczekiwania. Odwiedzając nasz lokal, mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale też fachowe doradztwo w dobrze odpowiednich kwiatów, zarówno tych ciętych, jak i donicowych.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie wyjątkowej oprawy ślubnej. Nie tylko wybierzemy kwiaty na ślub, ale zajmiemy się przystrojeniem kościoła i sali weselnej. Przygotowując wystrój ślubu, dbamy nawet o nadobniejsze szczegóły od bukietu panny młodej po dekoracje samochodu na ślub.

Oprócz wyjątkowego przystrojenia ślubu zajmiemy się także dostarczeniem kwiatów na wszelkiego rodzaju imprezy. Tworzymy unikalne kosze kwietne i owocowe. Dla naszych klientów realizujemy zamówienie nie tylko na wesołe uroczystości, ale również te smutne. Nasza oferta florystyki żałobnej obejmuje pełną aranżację pogrzebu – przygotowanie wiązanek i wieńców, przystrojenie urny czy dostarczenie specjalnych palm pogrzebowych. Specjalizujemy się w dowolnej formie florystyki, dlatego oprócz dostarczania kwiatów na imprezy okolicznościowe, sprzedajemy również kwiaty cięte i doniczkowe. Klientom oferujemy możliwość dokonania zamówienia drogą internetową, a także zapewniamy bezpłatny dowóz przesyłki na terenie Gliwic.

sklep-1 kwiaciarnia